20 gazowych Iveco Stralis NP 460 dla Lipiński Transport – kolejne ciągniki w pakiecie ze stacją paliw

W nawiązaniu do tekstu:

Zamów 20 Iveco Stralis NP 460, a dostaniesz stację tankowania za darmo i gwarancję taniego paliwa

Mija już dziewięć miesięcy, od kiedy Iveco zaprezentowało swoją specjalną ofertę z ciężarówkami na płynny gaz ziemny. Chętnych na skorzystanie z tego specjalnego pakietu stale zaś przybywa.

Teraz do listy klientów dołącza firma Lipiński Transport z Sierpca. Przedsiębiorstwo to zdecydowało się na grupę 20 gazowych ciągników Iveco Stralis NP 460. Wraz z nimi otrzyma zaś stację tankowania LNG, a także dostęp do gazu po bardzo preferencyjnych cenach.

Ta nowa stacja stanie w miejscowości Sierpc, przy drodze krajowej nr 10. Firma Lipiński Transport będzie ją miała do dyspozycji na okres pięciu lat. Ponadto ze stacji będą mogli korzystać także inni posiadacze gazowych ciężarówek marki Iveco.

Wszystkie dwadzieścia Stralisów NP 460 dotrze do Sierpca w drugiej połowie bieżącego roku. Wiadomo, że będą to ciągniki siodłowe ze standardową wysokością podwozia, przeznaczone do transportu międzynarodowego.

Jednym z głównych kierunków ich tras będą oczywiście Niemcy. Tam firma skorzysta bowiem z całkowitego zwolnienia z opłat drogowych, obejmującego ciężarówki na gaz ziemny aż do końca 2020 roku.

Sam fakt zamówienia Stralisów NP przez Transport z Sierpca nie jest niczym dziwnym. Poza świadczeniem usług transportowych, firma ta posiada bowiem autoryzowany serwis włoskich ciężarówek. Pojazdy marki Iveco dominują w jej flocie i łącznie będzie ich tam już około 140.