2. Rajd Żuka startuje już 13 czerwca – mile widziani są wszyscy posiadacze wiekowych dostawczaków

rajd_zuka_2015

Już po raz drugi miłośnicy zabytkowych samochodów dostawczych i użytkowych będą mieli okazję wziąć udział w Rajdzie Żuka, imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Transportu Dawnego „Nasz Tor”, Klub samochodowy „Bikiniarze” oraz inicjatywę „Skarb Narodu”. Jest to wydarzenie stworzone z myślą o miłośnikach starych samochodów dostawczych, a  udział w nim mogą wziąć wszelkiego rodzaju Żuki oraz Nysy, niezależnie od roku produkcji, inne polskie samochody dostawcze starsze liczące sobie już co najmniej 20 lat, a także zagraniczne samochody użytkowe, pod warunkiem, że będą one miały na karku już ćwierć wieku. W ubiegłym roku Rajd Żuka zgromadził 40 maszyn tego typu.

2. Rajd Żuka wystartuje 13 czerwca 2015 roku, o godzinie 9.00, na rynku w Karczewie nieopodal Warszawy. Stamtąd, po konkursie elegancji, pojazdy wyruszą w liczącą 80 kilometrów trasę wiodącą malowniczymi drogami wschodniego Mazowsza. W trakcie przejazdu na zawodników będą czekać liczne zadania i podchwytliwe zagadki. Finał imprezy przewidziany jest w ośrodku Rudka, gdzie przy ognisku rozdane zostaną nagrody, a do tego będzie można trochę poimprezować.

Każde auto biorące udział w 2. Rajdzie Żuka musi posiadać aktualną polisę OC i być dopuszczone do ruchu. Więcej informacji:

www.rajdzuka.blogspot.com
www.facebook.com/rajdzuka