665
Opublikowane 27 Listopad, 2017

150. MAN dla Sachs Trans oraz 100 000. MAN z Niepołomic – dwa listopadowe jubileuszowe z Polski

MAN miał w listopadzie okazję do świętowania dwóch polskich jubileuszy. Najpierw wydano 150. ciężarówkę marki MAN dla firmy Sachs Trans. Następnie zaś fabryka w Niepołomicach wyprodukowała ciężarówkę z numerem 100 000, która trafiła do firmy Omega Pilzno.

150-ty MAN dla Sachs Transu to egzemplarz modelu TGX, wyposażony w 500-konny silnik oraz największa kabinę XXL. Ponadto ciężarówka została skonfigurowana w wersji EfficientLine 3, a więc wzbogacono ją o elementy poprawiające zużycie paliwa. Jeśli natomiast chodzi o 100-tysięcznego MAN-a z Niepołomic, to był to ciągnik siodłowy z kabiną XLX, wyposażony w 460-konny silnik. Również i ta ciężarówka reprezentuje wersję EfficientLine 3, a jej codzienną pracą będą trasy międzynarodowe.

Dodam, że fabryka w Niepołomicach działa od października 2007 roku. Wyprodukowanie pojazdu z numerem 100 000 zajęło więc nieco ponad 10 lat.

Zdjęcie z Facebooka Omegi Pilzno:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. www napisał(a):

    Wymagana znajomość języka ukraińskiego przy zatrudnieniu ?

  2. Dominik napisał(a):

    A co ci przeszkadza Ukrainiec tez chce lepszego życia tak samo jak my. Co się dzieje z tym narodem chamstwo głupota zawziętość brak szacunku do drugiego człowieka. A co do manow osobiście zrazila mnie ta lodowka i deska rozdzielcza to juz chyba lepsze iveko

  3. Saper napisał(a):

    Tak to jest jak się nie zna historii

Odpowiedz