rekrutuj 40ton665
Opublikowane 9 Sierpień, 2017

12 tys. paczek papierosów ukrytych w dachowej sypialni – ten kurnik wart był ponad 160 tys. złotych

12_tys_paczek_papierosow_w_kurniku_1

Co ciekawego można zrobić z dachową kabiną sypialną? Pewien 42-letni Litwin uznał, że to doskonałe miejsce, aby ukryć 12 tys. paczek papierosów. O jego przypadku odpowiada poniższy komunikat, wydany przez Straż Graniczną:

Warte ponad 160 tys. zł papierosy bez polskich znaków akcyzy ujawnili podczas kontroli drogowej funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w przestrzeni sypialnianej skontrolowanego samochodu ciężarowego.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dorohusku 8 sierpnia zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej na drodze DK17 samochód ciężarowy marki Mercedes. Ponieważ kierujący pojazdem 42-letni obywatel Litwy swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia u kontrolujących funkcjonariuszy, przystąpili do szczegółowej kontroli.

W przestrzeni sypialnianej, znajdującej się nad kabiną kontrolowanego pojazdu, funkcjonariusze znaleźli około 12 tys. paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

Zatrzymany kierowca odpowie za przestępstwo skarbowe.

12_tys_paczek_papierosow_w_kurniku_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. papacior napisał(a):

    Mają rozmach kur….wisyny,,,,,

  2. mohamed napisał(a):

    Kurnik wart 10x tyle co sam zestaw xD

  3. dono napisał(a):

    Powinnismy uszczelnic granice gasiorami. Od nich idzie gruby przemyt. Poza tym jezdza na ruskim paliwie, co rodzi pytanie o nieuczciwa konkurencje.

Odpowiedz