black friday 40ton665
Opublikowane 17 gru, 2016

Trzyletnia Scania R620 szuka w Polsce klienta za 525 tys. złotych – to egzemplarz przedłużony przez Vlastuin

scania_r620_vlastuin_legnica

Ogłoszenie znajdziecie TUTAJ, powyżej pamiątkowy rzut ekranu.

W lipcu (TUTAJ) słynna holenderska firma Vlastuin zaprezentowała na swojej stronie internetowej piękną Scanię R620. Wyróżniała się ona nie tylko tuningowymi dodatkami, ale także kabiną sypialną przedłużoną o 40 centymetrów. Jednocześnie podano, że ciężarówka nie została przygotowana dla konkretnego klienta, zaraz po zakończeniu prac będąc wystawionym na sprzedaż. I teraz okazuje się, że wyjątkowy pojazd trafił w ręce pośrednika z Polski.

Firma Synthos Group, ulokowana pod Legnicą i zajmująca się sprowadzaniem samochodów ciężarowych z zagranicy, oferuje na popularnym serwisie ogłoszeniowym właśnie opisywany egzemplarz modelu R620. Wyceniono go na ponad pół miliona złotych netto, jednocześnie zachwalając, że jest to ciekawa propozycja do transportu ponadnormatywnego. Uwagę zwraca też fakt, że wydłużona Scania ma już niemal 200 tys. kilometrów przebiegu, będąc wyprodukowanym w 2013 roku. To jednak nie powinno specjalnie dziwić, jako że Vlastuin bardzo często korzysta przy swoich projektach z samochodów używanych.

Przypomnę, że firma Vlatuin znana jest przede wszystkim z przerabiania ciężarówek serii R na serię T, także w przypadku zupełnie nowych pojazdów Euro 6. Pisałem na ten temat wielokrotnie – TUTAJ.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 15 komentarzy

 1. Marcin pisze:

  Wątpię żeby pryncypal zrobił januszowi taki prezent. Ewentualnie jakiś dziany pasjonat co sam jezdzi.

 2. wódz pisze:

  To powinien być standart ,a nie rarytas

  • Szymański pisze:

   Powinien być standard, ale niestety transport europejski jest daleko za amerykańskim, australijskim, czy nawet azjatyckim lub RPA. Jedyne czym u nas się szczycą, to zupełnie zbędne gadżety elektroniczne, zamiast zacząć od podstaw, czyli kabin, zaplecza socjalnego, długości zestawów, czy rozmieszczenia osi.

 3. Podobno kasa ma się zgadzać nie wartość auta.

 4. No niestety „dilerzy” na uzywkach tylko tyle chcą zarabiać. auta odpicowane na pokaz a w rzeczywistości jeżdżący złom. (piszę ogólnie o importowaniu używanużyużywanych ciężarówek)

 5. Marcin pisze:

  114.300 ładnie ktoś chcę przybyć na święta

 6. skoczek29 pisze:

  Nie bardzo rozumiem „podniety” nad tą Kanią. Co tam jest za rarytas, oprócz szerszej leżanki, jak nawet lodówka została orginal, czyli śmiesznie mała. Ekspresy, mikrofale itp. to guldeny mają w zwykłych Highline.

 7. KonkoN pisze:

  kabina na zdjeciu to normalny topline, platforma jest przygotowana pod longline tak wiec nie wiem czym tu sie jarac, fajnie pomalowana i na tym koczy sie szal …

 8. KonkoN pisze:

  podobnie jak volvo xxl ale nadal to nie jest longline,

Odpowiedz