transfactor3665
Opublikowane 10 sie, 2017

Ponad promil alkoholu w czasie egzaminu na kategorię C – pewien 35-latek bardzo źle zaczynał karierę

man_tgl_prawo_jazdy_tarnow

Zamiast zdać egzamin i cieszyć się prawem jazdy kategorii C, pewien 35-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wszystko dlatego, że na poranny egzamin z jazdy stawił się on z ponad promilem alkoholu w wydychanym powietrzu. Więcej na ten temat poniżej, w komunikacie wydanym przez KMP w Piotrkowie Trybunalskim:

7 sierpnia 2017 r. około godziny 8.00 do ośrodka egzaminacyjnego WORD w Piotrkowie Trybunalskim zgłosił się mężczyzna, aby przystąpić do egzaminu na prawo jazdy kategorii C. Po przejechaniu krótkiego odcinka drogi egzaminator nabrał podejrzeń, że kursant mógł być nietrzeźwy. Natychmiast wezwał na miejsce policję. Badanie wykazało, że 35-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego miał ponad promil alkoholu w organizmie. Niedoszły kierowca nie krył zdziwienia, że alkotest pokazał taki wynik. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszowi, że wprawdzie poprzedniego dnia z kolegą wypili kilka piw, ale rano czuł się już zupełnie dobrze. 35-latek został zatrzymany. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kursant odpowie teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie nie ma bezpośredniego związku z tekstem.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 8 komentarzy

 1. Wentyl pisze:

  Łyknął piwo na rozluźnienie, a że na pusty żołądek to go pokarało 😛

 2. Tomq pisze:

  Poniedziałek…widocznie w weekend były wykłady parkingowe

 3. R pisze:

  Świętował zanim zdał! Za dużo mu mowili o przewidywaniu
  sytuacji na drodze.

 4. Kier pisze:

  Przeciez od dawna wiadomo ze od paru ostatnich lat do tego zawodu trafia najwieksza patologia nie umiejaca poradzic sobie z zyciem. Zeby zrobic praeo jazdy nie potrzeba zadnego wyksztalcenia takze byle kto i byle co moze byc dzisiaj kierowca zawidowym. Potrzebna jest tylko nawigacja bo zapa ani atlasem tez sobie nie poradza bo przeciez trzeba umieć to jeszcze czytac z czym wielu nowo wchodzacych w ten zawod ma duży problem.

 5. Kier pisze:

  Z mapą ani atlasem.

 6. instruktor pisze:

  Ale trzeba mieć nawalone w bani.

 7. Dany21 pisze:

  To bardzo dobrze że się sam wyeliminował przed rozpoczęciem kariery. Gdyby to stało się później to ktoś inny mogl by cierpieć.

Odpowiedz