baner665x124_3 665
Opublikowane 11 wrz, 2017

Polak zaatakował policjanta, wcześniej wjeżdżając w inną ciężarówkę i niszcząc zbiornik paliwa

Polski kierowca ciężarówki wjechał w „pauzujący” zestaw, rozbił swój zbiornik paliwa o element z betonu, a następnie zaatakował holenderskiego policjanta.Wszystko wydarzyło się w sobotę przed godziną 20, na parkingu przy holenderskiej trasie N59. Kierowane przez Polaka Renault Premium zahaczyło o zaparkowanego MAN-a TGX, w którym ukraiński kierowca odbywał obowiązkową przerwę. Następnie „Premiumka” uderzyła lewym  zbiornikiem w betonowy słupek, co doprowadziło do wycieku paliwa. Wtedy też opisywany zestaw w końcu się zatrzymał.

Na miejsce przybyła policja, która zajęła się 47-letni Polakiem. Mężczyzna najpierw odmówił badania alkomatem, następnie zaczął się awanturować, a na koniec uderzył holenderskiego policjanta pięścią w twarz, powodując krwotok z nosa. W połączeniu z wcześniejszym zachowaniem nie pozostawiało to wątpliwości, że mężczyzna jest pijany.

Co było dalej? Ciężarówką zajęła się straż pożarna oraz pomoc drogowa, usuwając pojazd z drogi oraz neutralizując rozlane paliwo. Tymczasem kierowca stracił prawo jazdy i trafił na noc do aresztu. Rano zaś usłyszał zarzuty dotyczące m.in. ataku na funkcjonariusza.

Nagranie z miejsca zdarzenia:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 23 komentarzy

 1. matrix02 pisze:

  co za świr pewnie na dopalaczu

 2. Dźwigowy pisze:

  Czyżby „Tadek z Tczewa”?

 3. egon pisze:

  to obraz polskiego kierowcy fachowca

 4. Michal pisze:

  I o to właśnie przykład super kierowcy zawodowego który zapewne wszystkie rozumy pozjadał, na parkingu zapewne najmądrzejszy bo co to on nie robił i gdzie to on nie był…. Wstyd i hanba….. A potem się dziwimy że wszystkie państwa się z nas śmieją i próbują nas wyrzucić ze swojego rynku…

 5. Barwinek pisze:

  Zdarza sie toc to wypadek przy pracy.W moim odczuciu wiekszy odsetek patologi pracuje w biurach.pozdrawiam

 6. rs7 pisze:

  To pewnie jeden z tych STARYCH, co to kolo wymieni, co to drobna naprawe dokona, co to tacho przegnie jak szef poprosi… a na koniec dnia z tego wszystkiego tak sie napier**** ze mu sie rzeczywisosc rozmywa i nie wie co robi! i ta Premiumka? z Tczewa ktos jak nic! 😉

 7. Euro pisze:

  Michaś z rynku to nas chcą wyrzucić bo spierdoliłeś stawki a nie że jakiś pijak uderzył policjanta.

 8. Fuckevo pisze:

  Oczekiwałem przeczytać w komentarzach, że to jak zawsze, była wina ukraińca. Po co on tam stał? Jakbym go tam nie bylo, to kierowca zawodowy nie miałbym wypadku.

  • dono pisze:

   Taaaa, tradycyjny komentarz medrkow parkingowych „nie mialo prawa go tam byc” tyczy glownie magnesu itp. Na ruskich jak miales stluczke z tubylcem, to milicjant wskazywal wine obcokrajowca ze slowami „jakbys nie przyjechal do Rosji, to by nie bylo tego wypadku” ot taka logika.

 9. Yoork pisze:

  Przegięcie trochę

 10. hugo pisze:

  głupol skończony. nie ma co więcej pisać

 11. Abc pisze:

  Jprdl co za frustrat – odebrać uprawnienia dożywotnio. Typ z tak zwichniętą psychą nie powinien być kierowcą.

 12. dono pisze:

  Tadek teraz przesadziles!

 13. Niema ze boli miejsce do zaparkowania musi byc.A jak miejsc niema to w ryj policjanta , hehe :)

  • delta pisze:

   Pawle/kierowco Zawsze tak było, że kierowca musiał umieć czytać i pisać. Weź więc słownik w rękę i „naum” się pisać wyraz „Niema….niema”. Jeśli zaś ” kierowca’ zawarty w nicku to ksywka pod którą znany jesteś w gimnazjum To przepraszam :-))

 14. Użytkownik* pisze:

  SzkoDa rodziny ,ze maja ojca pijaka

 15. Tk pisze:

  Za tą sytuację odpowiedzialny jest człowiek, który wysłał swojego reprezentanta w Europe. Dlatego trzeba bronić naszego rynku i nie dopuścić do zrownania wyplat, bo ci fachowcy ze swoimi biznesmenami wrócą pod sklep.

 16. El trans pisze:

  Oby pan Macron jak najszybciej zrównał wypłaty kierowców!!!!Jak sie polskim dziadom nie podoba to krowy pasac bo kierowcow przejmą francuskie i niemieckie firmy GMBH.Kwik dziadów jest jak miód na moje serce

 17. kondziu380 pisze:

  Teraz widzicie co jazda premiumka robi z ludźmi?

Odpowiedz