Pks Oliwa

Kierowca C + E

Opis stanowiska

Wiemy, jak istotne i cenne dla świeżo upieczonego kierowcy jest zdobycie doświadczenia. PKS Gdańsk – Oliwa SA przyjmuje zarówno kierowców zawodowych jak i tych, którzy dopiero zdali egzaminy. Młodych truckerów zatrudniamy do Szkoły Profesjonalnego Kierowcy, gdzie już na starcie swojej kariery mogą prowadzić pojazd u boku doświadczonego kolegi – pracując w tzw. podwójnej obsadzie. Dzięki takiemu modelowi współpracy, młody kierowca ma możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swojej wiedzy między innymi w zakresie: obsługi komunikatora TRANSICS, przygotowywania wymaganej dokumentacji, zasad realizacji zlecenia transportowego i wymogów optymalnego wykorzystania czasu pracy kierowcy. Poza formalnymi aspektami, młody trucker ma okazję doskonalić swoją technikę jazdy oraz usprawniać manewry zestawem stosując reguły ecodrivingu.

wymagania:

  • Aktualne i ważne prawo jazdy kat. C+E
  • Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • zaświadczenie o niekaralności

oferujemy

Przede wszystkim to praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. PKS jest firmą z dobrymi tradycjami, dbającą o ciągły rozwój własny i zadowolenie klienta. Kierowcy pracują na najnowocześnieszym sprzęcie spełniającym wszelkie standardy. Nasze nowoczesne pojazdy marek takich jak Mercedes, DAF czy Scania spełniają normy EURO 6. Ponadto wyposażone są w nowoczesne systemy telematyczne oraz nawigację z czytnikami dróg krajów UE, co pozwala na ciągły kontakt, maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy. Zasady normy czasu kierowcy są zawsze bardzo rygorystycznie przestrzegane. Ponadto kierowcy mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego a wszystkie zasady postępowania opisane są w opracowanym przez PKS "Podręczniku Kierowcy". Jazda pod okiem bardzo doświadczonych kierowców daje młodemu kierowcy nie tylko szansę na szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy i doświadczenia ale także pewności siebie i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach nietypowych - tak bardzo potrzebnej w tym zawodzie.

Kontakt

tel. 587699811, 510118486 lub poprzez email: [email protected]