baner665x124 665

Opublikowane 10 sie, 2017

Nowy MAN TGX XLX na testach w kamuflażu – to już drugi egzemplarz, który udało się sfotografować

Więcej ujęć zobaczycie po kliknięciu na powyższe zdjęcie.

Testy zmodernizowanego MAN-a TGX trwają w najlepsze. Brytyjski „Commercial Motor” opublikował zdjęcia kolejnego egzemplarza w kamuflażu, spotkanego w hiszpańskich górach Sierra Nevada. Widać, że samochód ma niższą kabinę typu XLX, ale za to trudno określić jakiekolwiek zmiany. Kamuflaż jest bowiem na tyle dokładny, że skutecznie zasłonił wszystkie linie nadwozia. Jedno jest jednak pewne – nowy TGX jest już w drodze i powinniśmy zobaczyć go najpóźniej w przyszłym roku.

Przypomnę też, że wcześniej do sieci trafiło już inne zdjęcie nowego TGX-a. Prezentowało ono zakamuflowany ciągnik z najwyższą kabiną XXL, ewidentnie pozbawioną bardzo wysokiej przedniej szyby. Fotografię tę przejrzycie tutaj.

To może Cię zainteresować:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. https://ibb.co/ijjvGa

  Tak wygląda przód nowego autokaru MAN Lion’s Coach z nowymi światłami LED. Z tego co widać pod maskowaniem, te same lampy trafią do ciężarówek.

 2. Gumisss pisze:

  Coś mi sie zdaje ze będzie płaska podłoga, patrząc na linie łączenia drzwi

 3. Diver02 pisze:

  Zmodernizowany, a nie zupełnie nowy – to różnica. To tak samo jak z liftingami VW i Audi, nazywają to nowym modelem, a tak naprawdę to tylko liftingi …

 4. Cass pisze:

  Jak nie zmienią lodowki to dalej będzie kaszana z miejscem w srodku 😀

  • Damianu pisze:

   Ty sam jesteś kaszana albo nią robiony. Widac ze nie jeździłeś nigdy manem na dłużej. Wiesz tyle co usłyszałeś. Tunel jest duzo mniej ważny od dużej lodówki jaka jest w manie dafi czy w volvie. Scania to jest kit. Lodówka mała.Żeby w nocy wykść trzena składać łóżko i fotele cofać.

Odpowiedz