transfactor3665
Opublikowane 21 cze, 2017

Książka „Tirem do Iranu” autorstwa pana Adama Frąckowiaka jest gotowa i wkrótce trafi do sprzedaży

tirem_do_iranu_ksiazka_2

Po wielu miesiącach czekania oraz niezliczonych wiadomościach od miłośników tematu, w końcu mam przyjemność obwieścić dobrą wiadomość- książka pana Adama Frąckowiaka, prezentująca trasę na Bliski Wschód oczami kierowcy ciężarówki, jest już gotowa.

Właśnie dzisiaj pan Adam ma odebrać całą partię książek z wydawnictwa, a jednocześnie trwają ostatnie przygotowania do zorganizowania sprzedaży. Kiedy tylko wszystko będzie gotowe, na stronie pojawi się informacja o cenie, możliwości zakupu oraz nakładzie. Można założyć, że nastąpi to już w ciągu kilku najbliższych dni.

Co konkretnie znajdziecie w książce? „Tirem do Iranu” opowiada o trasie z Polski z Teheranu, tej samej, którą pan Adam w odcinkach prezentował tutaj. Z tym jednak zastrzeżeniem, że dla wersji książkowej autor przygotował dodatkowe, dotychczas niepublikowane fotografie, a także uzupełnił tekst o liczne nowe fragmenty.

Dodam jeszcze, że pan Adam Frąckowiak, wraz ze swoją książką, pojawi się na piątkowym zjeździe byłych pracowników firmy Pekaes. Więcej na temat tego wydarzenia przeczytacie tutaj.

Tak będzie wyglądała okładka:

tirem_do_iranu_ksiazka

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. Actros 1846 pisze:

  Rewelacja. ..czy będzie można kupi książkę online?

 2. Ogur pisze:

  No nareszcie! Już myślałem, że się nie doczekam ale jest, na pewno ją kupie :)
  PS Jest jakaś możliwość nabycia jej z autografem Twórcy?

 3. Subok pisze:

  Czekam z niecierpliwością. Kupuję dla siebie i jako spóźniony prezent dla Taty-kierowcy na Dzień Ojca. :)

 4. pete379 pisze:

  Niech jakieś wydawnictwo przetlumaczy i wyda „Cola Cowboys” i „Not all sunshine and sand”…

 5. Maciey pisze:

  Wreszcie! Napewno kupię.

 6. Szanowni Czytelnicy nie denerwujcie się się , książek wystarczy dla każdego. I tak będę musiał dodrukować. Cieszę się bardzo, że Wam się podobają te moje wspomnienia.Pisałem to co przeżywałem i jak to faktycznie było.Pisałem te wspomnienia z myślą, że będą to wspomnienia dla moich synów jak to ich tata pracował, jeżdżąc na bliski wschód.Okazało się to wszystko inaczej, synowie wyrośli mają już swoje dzieci starsze jak byli oni i wszystko się zmieniło.Tak ,że bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie i na pewno ten pamiętnik zakupicie.Serdecznie Was pozdrawiam.
  Adam Frąckowiak.

 7. Jola pisze:

  Zamówiłam książkę ..18 lipca poszedl przelew..do dziś nie mam ksiązki :-(

 8. Karolka pisze:

  witam, czy jest możliwość zakupu ksiażki?

Odpowiedz