rekrutuj 40ton665
Opublikowane 31 paź, 2017

Jeden z sześciu MAN-ów TGX „Tatoo Truck” trafił do Wałcza – auto ma 3 lata i tylko 28 tys. km przebiegu

man_tgx_tatoo_truck

Limitowanych wersji jest ci u nas w Polsce na pęczki. Można wręcz powiedzieć, że ilu dostawców oklein znajdziemy na Allegro i ile jest komisów w Bodzentynie, tyle zliczymy ciężarówek w „wyjątkowych” wersjach 😉 Czasami jednak w ogłoszeniach pojawi się jakiś autentyczny rodzynek. Tak, jak ma to miejsce w przypadku MAN-a TGX 18.440 „Tatoo Truck”, sprzedawanego przez firmę Albor z Wałcza.

W 2014 roku wspominałem, że MAN ozdobił dworzec w Hanowerze wytatuowanymi ciężarówkami. Było to sześć egzemplarzy modelu TGX, oklejonych przez artystę, który wygrał ogłoszony przez MAN-a konkurs. Teraz natomiast jedną z tych ciężarówek można kupić właśnie w Wałczu. Jest to bogato wyposażony egzemplarz z kabiną XXL, mający za sobą typowo demonstracyjną przeszłość. Sam za siebie mówi zresztą fakt, że ciężarówka pochodzi z 2014 roku i przejechała dotychczas tylko 28 tys. kilometrów.

Ogłoszenie znajdziecie tutaj.

Zrzut ekranu na pamiątkę:

man_tgx_tatoo_walcz_3

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. kajos pisze:

  W artykule jest chyba powazny blad
  Blachy nie idzie wytatuowac tylko pomalowac wzglednie chyba wygrawerowac

  Tatuowac to mozna jedynie skore i to chyba zywa

 2. Tołdi pisze:

  Auto ma 28 kkm przebiegu a opony mają już tylko 80%??? Kolejna bzdura! A już na pewno nie w przypadku „michałków”!!! W tym tempie 100 kkm i kosz!!! A tyle a nawet dwa razy tyle to wytrzymuje najtańsza china!

  • Andrzej pisze:

   W nowym TGX mamy bridgestone, nigdy nie miałem załadowane wiecej niż 15ton na chłodni trasy 50% krajówka z trzema rozładunkami dziennie 50% Rumunia i opony na kierującej przy 140tys kilometrów do wymiany.

   • Tołdi pisze:

    No bo dużo się kręcisz w koło komina – 3 rozładunki dzienne to odpowiednio więcej kręcenia i podjazdów pod rampę oraz zaliczonych krawężników i wszelkich dziur itp, itd. Po Rumunii też autostrad brakuje, choć mówią, że nawet zwykłe drogi u nich lepsze jak w PL. Generalnie największe przebiegi opona osiągnie po autostradzie a im większy udział transportu lokalnego tym opona dostaje bardziej po d……

 3. turor pisze:

  jedna z tym ciezarowek, powinno byc :z tych

Odpowiedz