transfactor3665
Opublikowane 25 wrz, 2017

Francuscy kierowcy zapowiadają blokady dróg także w wtorek – rozmowy z rządem dopiero za 3 dni

francja_blokady_drog_25_wrzesnia

Francuscy kierowcy ciężarówek potwierdzili, że jutro blokady dróg, rafinerii oraz centrów dystrybucji paliwa będą kontynuowane. Jednocześnie można założyć, że sytuacja ta utrzyma się co najmniej do czwartku. Wtedy bowiem przedstawiciele związków zawodowych mają spotkać się z przedstawicielami rządu. Tematem ich rozmów będą oczywiście zmiany w prawie pracy.

Jak dzisiaj wyglądała sytuacja we Francji? Powyżej możecie zobaczyć grafikę przedstawiającą protesty z godziny 16. Widać tutaj liczne zablokowane autostrady, rafinerie oraz centra dystrybucyjne. Ponadto podaje się, że 159 stacji miało ograniczoną ofertę paliwa, a na 80 stacjach paliwa nie było całkowicie. Pełną mapę stacji paliw z problemami przejrzycie tutaj.

Przykładowe zdjęcie poniedziałkowej blokady:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. tomek pisze:

  Dzicz protestuje, robić się nie chce

 2. Kierowca pisze:

  Chociaż potrafią się solidaryzować i coś wywalczą dla siebie. Bo u nas to tylko pier*la, ze jest zle i siedza na dupach…

 3. 13*60 pisze:

  Viva la France. WSTYD ze musicie walczyc za polskich kierowcow o poprawe warunkow.Zlikwidowac ZMPD bo to kasta trzymająca przywileje i pieniadze kierowców dla siebie

  • Kamil pisze:

   ZMPD jak sama nazwa wskazuje jest zrzeszeniem przewoźników, a nie kierowców …
   Jest to diametralna różnica.
   Teraz mają za zadanie maksymalnie ułatwić dostęp do zawodu kierowcy ukraińcom …
   Także tego.

 4. Polak pisze:

  Blokować i tylko karetki przepuszczać od czasu do czasu.Widać że Francuscy kierowcy potrafią zadbać o siebie i swoje rodziny.Szkoda,że w Polsce jest tyle parobków co nawet na emeryturze jeżdżą.

 5. Dawid pisze:

  13*60 to komunista, a co gorsze może lewak, wnioskuję po jego komentarzach które od dłuższego czasu czytamy. A z komunistami się nie dyskutuje tylko się do nich strzela.

 6. Kamil pisze:

  Nie lubię żabojadów bo mają debila za „prezydenta” i pozwolili zrobić ze „swojego” kraju kalifat islamski …
  Ale trzeba przyznać, że do protestów mają jaja.

Odpowiedz