rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 gru, 2017

Aż 23 imigrantów w naczepie wiezionej pociągiem – rozcięcie plandeki wypatrzono z helikoptera

23_imigrantow_w_naczepie_pociag

Aż 23 nielegalnych imigrantów znaleziono w naczepie, która jechała pociągiem z Włoch do Niemiec. W ich wykryciu pomógł policyjny patrol, realizowany przy pomocy helikoptera.

Niemieccy policjanci już od dłuższego czasu obserwują naczepy wożone pociągami. Korzysta się przy tym z helikoptera, gdyż pozwala on szybko i dokładnie sprawdzić stan plandek na całym składzie. Tak też było w tym przypadku – policjanci wypatrzyli z góry wyraźne rozcięcie poszycia na jednym z pojazdów. Skład zatrzymano więc na stacji Rosenheim, gdzie policjanci dokonali klasycznej kontroli.

Jak się okazało, naczepa jadąca z Werony do Kolonii kryła 20 mężczyzn oraz trzy kobiety. Były to osoby pochodzące z Afryki i włamały się one do pojazdu właśnie poprzez rozcięcie plandeki.

A pomyśleć, że jeszcze niedawno wożenie naczep pociągami postrzegano jako bezpieczniejszą alternatywę, pozwalającą odetchnąć od problemu nielegalnych imigrantów…

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 20 komentarzy

 1. JacekKaszuby pisze:

  Czyli maszynista do paki?

 2. Kamil pisze:

  Na biednych to oni nie wyglądają, za czym tu przyjechali?

 3. Jestem ciekaw jak bardzo by się zdziwili jak by dostali się na pociąg co do pl jedzie

 4. Dobrze trafnie napisane. Maszynista do paki. Heh eh no bo jak by jechał drogą polski kierowca z emigrantami to oczywiście problemów kupa.

 5. Patryk pisze:

  20 gości i trzy kobiety, nie ma to jak afrykańskie parytety hahaha ojjj biedni imigranci, źli Niemcy ich wyciągneli i co oni teraz zrobią?? Ku..wa w skrzynke drewnianą spakować i odesłać spowrotem do Afryki najlepiej gdzieś do RPA żeby jak najdalej mieli do Europy…ale oczywiście Matka niemka ich przygarnie i da więcej praw niż pracującemu obywatelowi…jak kiedyś byłem za UE tak teraz coraz częściej ten twór uwarzam za chory….zakazy spania w kabinach, przez co kierowcy w kontenerach śpią (dla mnie chora sytuacja), a dzicz zaraz pokoiki dostanie i kieszonkowe bo sobie nie poradzą….a że kieszonkowe małs to będą musieli kraść, napadać na ciężarówki i gwałcić kobiety, bo jak widać u nich taki deficyt że tylko trzy zabrali ze sobą…świat na głowie staje, za chwile trzeba będzie spakować sie i czmychnąć do Afryki po to żeby wrócić jako imigrant botobardziej się będzie opłacało niż legalna praca

 6. Piotr64 pisze:

  Naczepa Arcese….czyżby zaczęli wozić emigrantów?

 7. Tołdi pisze:

  Nie stać mnie nawet na takie ciuchy, w jakie ubrali się ci „biedni” uchodźcy…

  • Ffffff pisze:

   Napisz (wyceń) mi człowieku jak drogie te ubrania są, bo ja oglądając to zdjęcie żadnego bogactwa nie widzę. Jeżeli nie stać Cię na takie ubrania to podaj adres, a wyślę Ci jakieś gacie święta idą trzeba sobie pomagać. I tak na przyszłość zanim coś napiszesz to na temat proszę, bo wydaje mi się że Filip napisał artykuł o imigrantach a nie o modzie.

 8. Jak to tylko 3 kobiety ?!
  Merkel tam widzi same kobiety i dzieci w wieku max wczesno szkolnym haha

 9. ello pisze:

  Patryk to zacznij sie juz opalac.Najlepiej na grilu

 10. Arek pisze:

  Kula w lep i po strawie..

 11. JacekKaszuby pisze:

  Kiedys to w wagonach ludzi na wschod wiezli, a teraz na naczepach na zachod. Postep cywilizacji normalnie…

 12. AD pisze:

  A wiecie co jest w tym wszystkim „najlepsze” ?
  To, że te kobiety i dzieci za nic nigdy nie odpowiedzą bo w kalifacie niemieckim są już traktowani nawet lepiej niż w Indiach święte krowy.
  Nigdzie ich nie deportują, tylko dostaną mieszkania i nie mały socjal, na który niemiecki podatnik ciężko pracuje.
  Albo Niemcy są głupi, albo ja nie wiem, że nie widzą co szanowna Merkel zrobiła z ich krajem …
  Myślicie, że ci inżynierowie i lekarze pójdą do jakieś pracy to się grubo mylicie, jakbyście za nic nie robienie dostawali co miesiąc kilka ładnych euro też do żadnej pracy byście się nie garneli …

 13. AAA pisze:

  Zobacz na ich buty, co prawda druga osoba ma troche przybrudzone a reszta? Czysciutkie do tego 1 osoba ma nowe najki 😛

Odpowiedz