rekrutuj 40ton665
Opublikowane 19 maj, 2017

40-letni kierowca ciężarówki pobity najprawdopodobniej przez złodziei ładunków, przy A3 w Niemczech

niemiecka_policja_radiowoz_nowe_barwy

Kradzieże ładunków są w okolicach Zagłębia Ruhry powszechnym problemem. Nic więc dziwnego, że 40-letni kierowca stojący wczoraj w nocy przy autostradzie A3, na parkingu Ohligs, usłyszał niepokojące dźwięki. O godzinie 2:50 mężczyzna wyszedł z kabiny, aby sprawdzić źródło tego hałasu. Chwilę później został zaś powalony uderzeniem w głowę i pobity przez grupę kilku osób.

O sprawie poinformowała niemiecka policja, która szuka teraz sprawców tego zdarzenia. Ranny kierowca, pobity przy swojej ciężarówce, zeznał, że napastnicy mówili w jednym z języków wschodnioeuropejskich. Ustalono także, że uciekli oni z parkingu samochodem dostawczym, zmierzając w kierunku Kolonii. Oczywiście podejrzewa się przy tym, że ich obecność na parkingu była związana z próbą kradzieży ładunku.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 14 komentarzy

 1. 13*60 pisze:

  Jak kiedyś pisałem ,że Niemcy to kraj tełłołystyczny , bandycki i złodziejski to wszyscy się burzyli ,że u Niemca wszystko lepsze. Nawet woda bardziej mokra.

  No to zapraszam z ładunkiem na jakikolwiek parking po 20-tej albo do parku na spacer w podobnym czasie.
  Życzę chwil pełnych relaksu i refleksji w temacie „mokrości” wody podczas rozważań w trakcie spaceru po niemieckim parku :-)

  • pete379 pisze:

   A ich wielkość gospodarcza to tylko przypadek i wykorzystanie kilku okazji.
   Gdyby nie francuska bierność w 1939roku Niemcy obecnie przyjeżdżaliby do pracy do Polski. A tak, alianci pozwolili na rozwój gospodarki III Rzeszy, potem trochę ją pokiereszowali, żeby po wojnie pompowac miliardy dolarów w Niemcy jako „przedmurze Zachodu”, do tego zrzeczenie się reparacji przez rząd PRL i mamy to co mamy.
   No i wczesniej gdyby nie kaiser to Niemcy dalej byłyby podzielone na małe konkurujące księstwa.

   • tk pisze:

    Niestety nie przypadek.Niemcy mieli wszystko zaplanowane na 50 lat do przodu i wszystko im sie udalo wykonac.Za ukradzione pieniadze podczas wojny otworzyli firmy w roznych krajach europejskich i te firmy pracowaly/pracuja na gospodarke Niemiec.Plan dotyczacy pracy krajow sasiednich na Niemcy,rowniez sie powiodl.

 2. Maxi pisze:

  Jeżeli jesteś czarny to nie masz się czego bać.

 3. kitty pisze:

  @13*60
  Bredzisz jak mało kto.
  Za długo w budzie przebywasz.

 4. Kierowca pisze:

  Mowi zlodziej do zlodzieja, ” chocmy w nocy na parking autostradowy w niemczech na zakupy, tam w nocy galerie same zapraszaja ” ☺

 5. M.P pisze:

  Te kradzieże zaczęły się ,wtedy,kiedy
  granice na wschód zostały odtworzone.

 6. Dawid pisze:

  A po jaką cholerę z auta wychodził?

  • karamba pisze:

   Racja, po jaką cholerę wychodził. Telefon na policje. Ale wyobraź sobie sytuacje, kiedy Ty jako Bogu Ducha winny stoisz 2 rajki obok i nic nie świadomy idziesz obejść samochód o 2.30, bo za chwilę ruszasz i wtedy spotykasz ich i zonk. Zdecydowanie bezpieczniej czuje się jeżdżąc do LT, LV, EST niż na zachód. Tam płacę 5E za stojankę i spię bez obaw.

 7. Marco pisze:

  Zamiast wychodzić z kabiny dzwonię na policję.

 8. Tomek pisze:

  Cały zachód to jeden wielki syf. Ten kto narzeka na bezpieczną i czystą Polskę, nie ma pojęcia co się tam dzieje.

Odpowiedz